KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16285172
nr 1628 5172
Oidentifierad konstnär. Signerad, färgfält. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 103x83 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 juni 2024
kl 20:36:19